Nutrilon 1 Lactose Free 400 g Nutrilon

Nutrilon 1 Lactose Free 400 g

219 Kč

Velmi oblíbený produkt Nutrilon 1 Lactose Free 400 g originální od labelu Nutrilon - toto zboží si můžete objednat ve výhodné akci za 219.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8590340111389
Do obchodu

Popis

Nutrilon

Velmi oblíbený produkt Nutrilon 1 Lactose Free 400 g od známé značky Nutrilon - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 219 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku

Nutrilon Lactose Free (dříve Nutrilon ProExpert 1 Low Lactose) je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při částečné nebo úplné nesnášenlivosti mléčného cukru (laktózy).

Nutrilon Lactose Free je vhodnou volbou kojeneckého mléka pro Vaše dítě, pokud je citlivé na laktózu a nemůže být plně kojeno. Laktóza je přírodní cukr, který je obsažen v mateřském mléce, ale také v běžné kojenecké výživě. Pokud dítě trpí částečnou nebo úplnou intolerancí mléčného cukru, je nutné tento sacharid nahradit vhodnou alternativou. Částečná nesnášenlivost laktózy se často objevuje po prodělaném průjmovém onemocnění. Podání výživy se sníženým obsahem laktózy pomůže zajistit rychlou rekonvalescenci. Nutrilon Lactose Free splňuje výživové potřeby Vašeho dítěte.

Balení:
400 g

Parametry produktu Nutrilon 1 Lactose Free 400 g

  • Název: Nutrilon 1 Lactose Free 400 g
  • Cena: 219 Kč
  • Výrobce: Nutrilon
  • EAN: 8590340111389
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce