Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g Nutrilon

Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g

279 Kč

No a tohle chcete: Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g co bereme od značky Nutrilon - tento produkt máte za pár kliknutí při likvidaci skladu za nepřekonatelných 279.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nutrilon

Špičkové zboží, Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g kvalitní značky Nutrilon - tento produkt posíláme při časově omezené akci za 279 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Pomáhá při zácpě a drobných zažívacích potížích
od ukončeného 6. měsíce

Nutrilon 2 Comfort je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při zácpě (např. po přechodu z mateřského mléka na kojeneckou mléčnou výživu), drobném ublinkávání a při špatné snášenlivosti standardní kojenecké mléčné výživy.
Nutrilon 2 Comfort je vhodnou volbou mléčné kojenecké výživy, pokud Vaše dítě trpí drobnými zažívacími potížemi, protože obsahuje unikátní směs tuků BETAPOL a speciálně upravené bílkoviny (tzv. částečně hydrolyzované). Díky tomu je Nutrilon 2 Comfort lehce stravitelný a změkčuje stolici, a tím Vašemu dítěti zmírňuje trávicí potíže.
Nutrilon 2 Comfort obsahuje unikátní směs oligosacharidů GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.
Výrobek je určený pro zvláštní výživu kojenců starších šesti měsíců. Nutrilon 2 Comfort má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osob kvalifikovaných ve výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Nutrilon 2 Comfort je možné používat jen pod kontrolou lékaře. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Pokud dítěti výživa Nutrilon 2 Comfort vyhovuje, je možné ji užívat po celé období podávání kojenecké výživy (do 3 let).

Doporučené dávkování (podle dětského lékaře) / Odporúčané dávkovanie (podľa detského lekára)

Denní potřeba mléčné výživy:

Věk kojenceVáha (kg)Počet dávek na den
5 - 6 měsíců51200 ml
6 - 8 měsíců41000 ml
8 - 10 měsíců3750 ml
10 - 12 měsíců2 - 3min. 500 ml

*při zavádění prvních nemléčných příkrmů se řiďte doporučeními lékaře

Příprava jedné dávky:

Velikost 1 mléčné dávkyMnožství přidané vodyPočet odměrek
233 ml210 ml7
266 ml240 ml8

1 zarovnaná odměrka = 4,9 g sušeného přípravku.
100 ml Nutrilonu 2 Comfort = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal).

Návod k přípravě:

 1. Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používa

  Parametry produktu Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g

  • Název: Nutrilon 2 Omneo Comfort 400 g
  • Cena: 279 Kč
  • Výrobce: Nutrilon
  • EAN: 8712400735605
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce