Olfen gel 50 g Olfen

Olfen gel 50 g

89 Kč

Trendy Olfen gel 50 g s pečetí kvality Olfen - tento produkt prodáváme v husté akci za 89.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8592387017464
Do obchodu

Popis

Olfen

Radost přinášející Olfen gel 50 g co nám vyrábí Olfen - tento produkt prodáváme v perfektní akci za 89 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Léčivý přípravek ve formě gelu se používá k úlevě při bolesti zad a k léčbě bolesti a zánětu svalů a kloubů u dospělých a dospívajících od 14 let například při:

  • podvrtnutí, pohmoždění a tupém poranění - úrazy utrpěné při sportu
  • poranění šlach, svalů a kloubů - vymknutí, natáhnutí (mohou jen dospělí od 18 let)
  • bolesti zad (mohou jen dospělí od 18 let)

Dávkování:

Aplikujte malé množství přípravku v tenké vrstvě 3 - 4x denně na neporušenou pokožku s minimálním časovým odstupem 4 hodin. Po nanesení léčivého přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je diclofenacum natricum (10 mg v 1 g gelu).

Pomocnými látkami jsou kyselina mléčná, diisopropyl-adipát, isopropylalkohol, disiřičitan sodný, hyetelóza, hyprolóza, čištěná voda.

Upozornění:

Při léčbě bolesti doprovázející revmatická onemocnění (artróza, zánět šlach) se vždy poraďte s lékařem. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Olfen gel 50 g

  • Název: Olfen gel 50 g
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Olfen
  • EAN: 8592387017464
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce