Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S Optichamber

Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S

483 Kč

Vaše oblíbené zboží, Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S od oblíbené značky Optichamber - tento hit můžete pořídit v úžasné akci za 483.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 0383735798221
Do obchodu

Popis

Optichamber

V akci je právě teď Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S od známého výrobce Optichamber - tento artikl je v tuhle chvíli ve výhodné akci za 483 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kombinace komfortu a funkčnosti

Philips OptiChamber Diamond set (inhalační nástavec s maskou) poskytuje uživateli propojení komfortu a funkčnosti. Nízkoodporové membrány se volně otevírají a usnadňují inhalaci všem pacientům, včetně dětí. Odnímatelná maska má měkký tvarovaný okraj, díky němuž přiléhá k obličeji, tím docílí správného utěsnění a optimální dávkování. Výdechový ventil nahoře umožňuje kontrolu správné inhalace. Při nesprávné inhalační technice, např. při vysokém úsilí nebo velmi rychlé inhalaci, se ozve varovný zvukový signál.   

Jeho hlavní výhody:

- Antistatická komora drží aerosol déle a dává tak pacientům dostatek času k důkladné inhalaci léčiva. Většina léčiva se dostává až do plic, kde léčí. (Při inhalaci přímo z dávkového inhalátoru bez nástavce může léčivo ulpívat v ústech, krku, žaludku a zapříčinit tak výskyt vedlejších účinků).

Nízkoodporové membrány usnadní pacientům dýchání přes komoru nástavce. Tyto membrány se volně otevírají i při nižším dechovém úsilí u dětí, a umožňují snadnou inhalaci pomocí nástavce.

- Šetrným tlakem masky k obličeji se utěsní její okraj s měkce přilnavou úpravou a zajistí se tak optimální dávkování. Maska má měkký tvarovaný okraj, díky němuž jemně přiléhá k obličeji (velikost S, M, L).

- Výdechový ventil nahoře umožňuje kontrolu správné inhalace. Při nesprávné inhalační technice, např. při vysokém úsilí nebo velmi rychlé inhalaci, se ozve varovný zvukový signál.

 

Inhalační nástavec OptiChamber Diamond splňuje rozdílné potřeby pacientů. Byl vyvinutý i s ohledem na:

- Pacienty s nedostatečnou koordinací. Antistatický materiál zadrží aerosol déle a tím má pacient dostatek času k inhalaci léčiva.

- Pacienty s nedostatečným inspiračním úsilím. Nízkoodporové membrány umožní pacientovi snadné dýchání přes komoru nástavce s minimálním odporem.

- Pacienty s nutností používat masku. Stačí jednoduše nasadit obličejovou masku LiteTouch s měkce přilnavou úpravou a jemně přitisknout k obličeji ke správnému utěsnění.

- Pacientů, kterým musí léčivo podávat další osoba. Pohyb výdechové membrány při výdechu umožňuje ošetřovateli sledovat dechovou frekvenci pacienta a podle ní inhalaci koordinovat.

 

Stupňovitý náustek je vhodný pro děti i dospělé.

Údržba: nástavec lze jednoduše rozebrat a vymýt teplou vodou a jemným mýdlovým roztokem nebo jemným tekutým saponátem (tento saponát ani mýdlový roztok není součástí balení inhalačního nástavce). Nechat vyschnout.

 

Specifikace produktu:

Rozměry

Objem: 140 ml Délka: 14,2 Náustek: Lze napojit na standardní spojky o průměru 22 mm

Použité materiály

Komora nástavce: Antistatický plast ABS Maska LiteTouch: Polykarbonátový silikon (PC)

Membrány: Silikon (neobsahují latex)

Životnost: Doporučená výměna po 1 roce

Parametry produktu Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S

  • Název: Optichamber Diamond set inhalační nástavec + maska vel. S
  • Cena: 483 Kč
  • Výrobce: Optichamber
  • EAN: 0383735798221
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce