Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml Otrivin

Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

155 Kč

Výjimečné zboží, Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml značky Otrivin - tento artikl se na vás těší v úžasné akci za 155.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8596149002309
Do obchodu

Popis

Otrivin

Prvotřídní Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml s trendy značkou Otrivin - tento hit můžete získat v jedinečné akci za 155 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Otrivin Rhinostop uvolňuje ucpaný nos a pomáhá při tekoucí rýmě u běžného nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé.

Dávkování:

Dospělí aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky podle potřeby 1-3x denně po dobu maximálně 7 dní. Mezi dvěma dávkami má uplynout alespoň 6 hodin. Účinek nastupuje během 5-15 minut. Aby se minimalizovalo riziko nežádoucích účinků jako je krvácení z nosu a další účinky na nos, doporučuje se, abyste léčbu přípravkem Otrivin Rhinostop ukončili, jakmile se Vaše obtíže zlepší, i když se tak stane dříve, než za 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg a ipratropii bromidum 0,6 mg v 1 ml (1 vstřik obsahuje xylometazolini hydrochloridum 70 mikrogramů a ipratropii bromidum 84 mikrogramů).

Pomocnými látkami jsou dihydrát dinatrium-edetátu, glycerol 85 %, čištěná voda, hydroxid sodný a kyselina chlorovodíková (k úpravě pH).

Upozornění:

Nepřekračujte denní dávku 3 vstřiky do každé nosní dírky. Není určeno pro děti a dospívající do 18 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky, atropin nebo podobné látky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

  • Název: Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml
  • Cena: 155 Kč
  • Výrobce: Otrivin
  • EAN: 8596149002309
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce