Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet Paralen

Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet

89 Kč

Poctivý výrobek, Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet pocházející od značky Paralen - tento artikl objednávejte extra výhodně za 89.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Paralen

Produkt osvědčený zákazníky, Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet od Paralen - tento artikl nepropásněte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 89 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Léčivý přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg. PARALEN GRIP chřipka a kašel se smí užívat pouze u příznaků chřipky nebo nachlazení doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Pokud nemáte všechny uvedené příznaky, ale pouze některé/ý, užívejte jiný léčivý přípravek, který je přímo určen k léčbě daného příznaku.

Přináší úlevu od:

 • horečky
 • bolesti hlavy
 • bolesti v krku
 • bolesti svalů a kloubů
 • suchého kašle
 • ucpaného nosu
 • uvolňuje vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností do 60 kg užívají 1 tabletu podle potřeby až 4x denně. Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností nad 60 kg užívají 2 tablety podle potřeby až 4x denně. Lék užívejte během jídla. Odstup mezi jednotlivými dávkami má být minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 8 tablet za 24 hodin. Dospívající 12–15 let s tělesnou hmotností nad 40 kg užívají 1 tabletu podle potřeby v časovém odstupu nejméně 4–6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet za 24 hodin. Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků nemoci do 3 dnů nebo se stav zhorší, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum (500 mg), dextromethorphani hydrobromidum monohydricum (15 mg), phenylephrini hydrochloridum (5 mg) v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou: mikrokrystalická celulóza, předbobtnalý kukuřičný škrob, sodná sůl kroskarmelózy, povidon 30, kyselina stearová 50%, hypromelóza 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý (E 171), simetikonová emulze SE4, mastek, hlinitý lak chinolinové žluti (E 104)

Upozornění:

Během léčby nesmíte pít alkoholické nápoje. U citlivých jedinců může přípravek vyvolat závrať, bolesti hlavy, únavu, malátnost, pokud se tak stane, neřiďte dopravní prostředky a neobsluhujte stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet

 • Název: Paralen Grip Chřipka a kašel 12 tablet
 • Cena: 89 Kč
 • Výrobce: Paralen
 • EAN: 8595116532825
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce