Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks Paro

Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks

235 Kč

Dnes je tady pro vás Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks od značky Paro - toto zboží si můžete zakoupit ve výprodejové akci za 235.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 7610458010334
Do obchodu

Popis

Paro

Tradiční bestseller, Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks od oblíbené značky Paro - toto zboží si můžete nechat doručit v jedinečné akci za 235 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Švýcarský inovativní systém pro pohodlné vyčištění mezizubních prostor, zubních náhrad či ortodontických aparátů. Aplikace je tak snadná, že ji zvládnete i se zavřenými ústy!

Pečlivá ústní hygiena napomáhá předcházet potížím s dásněmi. Paro®slider jemně a efektivně odstraní plak z míst, kam se běžný kartáček nedostane. Pro dokonalé ošetření naleznete ve špičce rukojeti speciální otvor k aplikaci interdentálního nebo fluoridového gelu.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar rukojeti
  • přirozeně jednoduchá aplikace
  • otvor na aplikaci fluoridového gelu
  • průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm

Použití:

Zacvakněte kartáček do rukojeti. Modrou špičku rukojeti paro®slider přiložte k dásni, pohybem palce vysuňte kartáček do prostoru mezi zuby. Pokud narazíte na odpor, upravte úhel. Používejte nejméně 1x denně.

Systém nabízí velikosti SX, S a M. O správné velikosti mezizubního kartáčku se poraďte se zubním lékařem nebo dentálním hygienistou. Velikost M má průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm.

Podívejte se jak je to snadné:

Parametry produktu Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks

  • Název: Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks
  • Cena: 235 Kč
  • Výrobce: Paro
  • EAN: 7610458010334
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce