Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks Paro

Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks

235 Kč

Prestižní Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks populárního výrobce Paro - tento artikl objednávejte s úžasnou cenovkou 235.00 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 7610458010334
Do obchodu

Popis

Paro

Kvalitní Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks pocházející od značky Paro - tento produkt posíláme extra výhodně za 235 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Švýcarský inovativní systém pro pohodlné vyčištění mezizubních prostor, zubních náhrad či ortodontických aparátů. Aplikace je tak snadná, že ji zvládnete i se zavřenými ústy!

Pečlivá ústní hygiena napomáhá předcházet potížím s dásněmi. Paro®slider jemně a efektivně odstraní plak z míst, kam se běžný kartáček nedostane. Pro dokonalé ošetření naleznete ve špičce rukojeti speciální otvor k aplikaci interdentálního nebo fluoridového gelu.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar rukojeti
  • přirozeně jednoduchá aplikace
  • otvor na aplikaci fluoridového gelu
  • průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm

Použití:

Zacvakněte kartáček do rukojeti. Modrou špičku rukojeti paro®slider přiložte k dásni, pohybem palce vysuňte kartáček do prostoru mezi zuby. Pokud narazíte na odpor, upravte úhel. Používejte nejméně 1x denně.

Systém nabízí velikosti SX, S a M. O správné velikosti mezizubního kartáčku se poraďte se zubním lékařem nebo dentálním hygienistou. Velikost M má průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm.

Podívejte se jak je to snadné:

Parametry produktu Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks

  • Název: Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks
  • Cena: 235 Kč
  • Výrobce: Paro
  • EAN: 7610458010334
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce