Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks Paro

Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks

275 Kč

Vaše možnosti obohacující Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks s trendy značkou Paro - tento produkt máte za pár kliknutí za mimořádně nízkou cenu 275.00 CZK. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 7610458007624
Do obchodu

Popis

Paro

Ve slevě je Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks značky Paro - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 275 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Elektrický kartáček paro®sonic s technologií paro®HYDRODYNAMIC SENSITIV nabízí dva typy výměnné hlavice s různými módy čištění a příslušenství pro mezizubní hygienu. Hlavice kartáčku paro®sonic duo-clean má dva druhy vláken. Zaoblená vlákna důkladně čistí povrch zubu. Kónická, na konečcích ztenčená vlákna rychlým kmitáním částečně pronikají i do mezizubních prostor. Zvolte mód čištění INTENSIVE a nastavte časovač na 3 minuty. 35 000 čistících pohybů za minutu dokonale zbaví zuby zubního plaku.

Hlavní vlastnosti:

  • inovativní kombinace dvou typů vláken
  • pohodlné a efektivní čištění
  • 35 000 čistících pohybů za minutu

Použití:

Používejte zubní kartáček alespoň 2x denně, nejlépe ráno a večer po posledním jídle. Hlavici vyměňte po dvou měsících.

Parametry produktu Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks

  • Název: Paro Sonic duo-clean náhradní hlavice 2 ks
  • Cena: 275 Kč
  • Výrobce: Paro
  • EAN: 7610458007624
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce