Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks Philips Sonicare

Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks

699 Kč

Trhem osvědčený produkt, Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks od společnosti Philips Sonicare - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 699.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Philips Sonicare

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks s osvědčenou značkou Philips Sonicare - tento hit naleznete levně za 699 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence nabízejí špičkové výsledky při odstraňování plaku. Hlavice je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Hlavice nabízejí díky jemným a flexibilním bokům až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní, jejichž tvaru se důsledně přizpůsobují. Odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček, a to i v hůře dostupných místech. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

Toto balení obsahuje dva kusy hlavic Sonicare C3 Premium Plaque Defence. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery.

Parametry produktu Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks

  • Název: Philips Sonicare Premium HX9042/17 náhradní hlavice 2 ks
  • Cena: 699 Kč
  • Výrobce: Philips Sonicare
  • EAN: 8710103805595
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce