Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks Philips Sonicare

Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks

699 Kč

Diskontní Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks co odebíráme od výrobce Philips Sonicare - toto zboží si můžete opatřit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 699.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Philips Sonicare

No a tohle chcete: Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks se známou značkou Philips Sonicare - tento hit můžete pořídit s výjimečnou slevou za 699 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare G3 Premium Gum Care jsou nejlepší volbou, pokud usilujete o zdravější dásně. Hlavice je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Hlavice díky pružným stranám a vláknům chrání vaše dásně i při intenzivnějším čištění při použití většího tlaku. Vlákna jsou v maximálním kontaktu se zuby i dásněmi a odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček. Důkladně vyčistí i těžko dostupná místa. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

Toto balení obsahuje dva kusy hlavic Sonicare G3 Premium Gum Care. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery.

Parametry produktu Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks

  • Název: Philips Sonicare Premium HX9052/17 náhradní hlavice 2 ks
  • Cena: 699 Kč
  • Výrobce: Philips Sonicare
  • EAN: 8710103805632
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce