Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks Philips Sonicare

Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks

899 Kč

Dnes je tady pro vás Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks od známé značky Philips Sonicare - tento produkt posíláme v sezónní slevě za 899.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8710103805724
Do obchodu

Popis

Philips Sonicare

Dnes je tady pro vás Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks značky Philips Sonicare - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akci za 899 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Toto balení obsahuje tři kusy hlavic Sonicare, z nichž každá exceluje v jiné oblasti ústní hygieny. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizují se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

C3 Premium Plaque Defence

Hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence nabízejí špičkové výsledky při odstraňování plaku. Hlavice mají díky jemným a flexibilním bokům až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní, jejichž tvaru se důsledně přizpůsobují. Odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček, a to i v hůře dostupných místech.

G2 Premium Gum Care

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care jsou nejlepší volbou, pokud usilujete o zdravější dásně. Díky pružným stranám a vláknům chrání vaše dásně i při intenzivnějším čištění při použití většího tlaku. Vlákna jsou v maximálním kontaktu se zuby i dásněmi a odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček. Důkladně vyčistí i těžko dostupná místa.

W3 Premium White

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare W3 Premium White vám pomůžou k běloskvoucímu úsměvu. Hlavice nabízejí díky jemným a flexibilním bokům až 4× větší kontakt s povrchem zubů a dásní, jejichž tvaru se důsledně přizpůsobují. Vlákna uprostřed hlavice jsou hustěji uspořádaná, aby si efektivněji poradila s povrchovými skvrnami. Ze zubů a podél linie dásní odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček, přičemž výsledky uvidíte už za tři dny.

Parametry produktu Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks

  • Název: Philips Sonicare ProResults HX9073/07 náhradní hlavice 3 ks
  • Cena: 899 Kč
  • Výrobce: Philips Sonicare
  • EAN: 8710103805724
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce