Phlogenzym 800 tablet Phlogenzym

Phlogenzym 800 tablet

5350 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Phlogenzym 800 tablet od předního výrobce Phlogenzym - toto zboží si můžete zakoupit ve slevové akci za 5350.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4030142015798
Do obchodu

Popis

Phlogenzym

Limitovaná edice produktu Phlogenzym 800 tablet co nám dodává Phlogenzym - tento produkt nabízíme při právě probíhající akci za 5350 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Phlogenzym obsahuje kombinaci dvou proteolytických enzymů bromelainu a trypsinu (látky štěpící bílkoviny) a rostlinného flavonoidu rutosidu, které zasahují příznivě v různých fázích zánětlivé reakce a imunitních dějů. Podílejí se na odbourávání škodlivých produktů látkové výměny v místě zánětu, na urychleném vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů. Normalizují propustnost cévní stěny a tím také omezují tvorbu otoků.

Phlogenzym snížením vazkosti krve zlepšuje její průtok v drobných cévách a upravuje tak prokrvení tkání, jejich zásobení živinami a kyslíkem. Tím vším se podporují a zrychlují procesy hojení a regenerace tkání a omezuje se bolest spojená se zánětem. Tablety jsou odolné proti žaludeční šťávě.

Přípravek Phlogenzym se užívá na poúrazové a pooperační otoky a jako doplňková léčba zánětlivých onemocnění urogenitálního a žilního systému (záněty žil, bércové vředy) a revmatických onemocnění (revmatoidní artritida, revmatismus měkkých tkání, zánětlivá aktivace artrózy).

Phlogenzym je určen pro dospělé a děti od 6 let. Děti pouze po poradě s lékařem, který určí dávkování.

Dávkování:

Dospělí užívají 6 tablet denně (3x denně 2 tablety nebo 2x denně 3 tablety). Při těžkém průběhu onemocnění nebo při potřebě rychlého vstřebání otoku, krevní podlitiny a výronu lze užít i 12 tablet denně (3x denně 4 nebo 4x denně 3 tablety).

Doporučené dávkování pro děti od 6 let je 1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti a den v 2-4 dílčích dávkách.

Tablety je nutné užívat nalačno (tj. nejméně 30 min. před jídlem a alespoň 2 hod. po jídle) a nerozkousané je zapít minimálně ¼ l tekutiny.

Složení:

Léčivé látky jsou Bromelaina 90 mg (odpovídá 450 F.I.P.-j.), trypsinum 48 mg (odpovídá 24 µkat), rutosidum trihydricum 100 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocné látky jsou monohydrát laktózy, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, mastek, triethylcitrát, kopolymer MA/MMA 1:1, makrogol 6000, vanilin, čištěná voda, kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek nesmějí užívat pacienti s vážnými vrozenými nebo získanými poruchami krevní srážlivosti (např. u hemofilie, těžkých poškození jater, dialyzovaných pacientů).

Ojediněle se mohou objevit změny konzistence (průjem), barvy a zápachu stolice. Při užívání vyšších jednotlivých dávek se mohou dostavit pocity plnosti, nadýmání a výjimečně nevolnost. Těm lze zabránit rozdělením celkové denní dávky na více dílčích dávek v průběhu dne.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Phlogenzym 800 tablet

  • Název: Phlogenzym 800 tablet
  • Cena: 5350 Kč
  • Výrobce: Phlogenzym
  • EAN: 4030142015798
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce