Prolacton 15 tobolek Prolacton

Prolacton 15 tobolek

175 Kč

Neodoláte: Prolacton 15 tobolek od producenta Prolacton - toto zboží zakoupíte extra výhodně za 175.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5290931014503
Do obchodu

Popis

Prolacton

No a tohle chcete: Prolacton 15 tobolek pocházející od značky Prolacton - tento hit můžete získat s unikátní slevou za 175 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Prolacton tobolky garantuje 12 miliard živých bakterií v 1 tobolce. Obsahuje kombinaci laktobacilů a bifidobakterií, které se vzájemně doplňují, protože osidlují různé části trávicího traktu. Laktobacily tenké střevo a bifidobakterie tlusté střevo. Mikroenkapsulace zajišťuje stabilitu a vitalitu mikroorganismů, které musí přežít cestu trávicím traktem až do střeva, kde se teprve projeví jejich účinek.

Kdy užívat PROLACTON?

  • Obnova střevní mikroflóry při a po léčbě antibiotiky
  • Podpora zažívání a prevence průjmu při cestování
  • Stresové situace stresových situacích

Jak užívat Prolacton:

1-2 tobolky denně nejlépe při jídle. Během léčby antibiotiky je nejlepší užívat Prolacton 2-3 h před nebo po podání antibiotik a v jejich užívání pokračovat ještě sedm dní od ukončení léčby antibiotiky. Nepřekračujte denní dávku.

Složení:

Probiotické kmeny: Lactobacillus acidophilus (La-14), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus casei (Lc-11), Bifidobacterium bifidum (Bb-02), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Bifidobacterium breve (Bb-03), Lactococcus lactis (Ll-23), Streptococcus thermophilus (St-21).

Upozornění:

Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry produktu Prolacton 15 tobolek

  • Název: Prolacton 15 tobolek
  • Cena: 175 Kč
  • Výrobce: Prolacton
  • EAN: 5290931014503
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce