PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml PURESSENTIEL

PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml

175 Kč

Unikátní PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml od originálního výrobce PURESSENTIEL - tento produkt obchodujeme v jedinečné akci za 175.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PURESSENTIEL

Dnes jsme vybrali: PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml od oblíbené společnosti PURESSENTIEL - toto zboží si můžete nechat doručit extra levně za 175 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Inhalátor pro uvolnění dýchacích cest. 19 esenciálních olejů.

Dávkování:

Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosní dírky, druhou nosní dírku zacpěte a třikrát zhluboka vdechněte vůni esenciálních olejů.
- Stejný postup opakujte u druhé nosní dírky.
- Inhalujte maximálně 5krát denně.

Upozornění:

Nedoporučujeme dětem do 7 let, těhotným (zejména během prvních tří měsíců těhotenství) nebo kojícím ženám a osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a každému s alergií na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Držte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepožívejte. Může způsobovat kožní alergickou reakci. Krabičku nebo štítek uchovávejte pro případ, že byste museli vyhledat lékaře. Držte mimo dosah dětí.

POKUD DOJDE KE KONTAKTU S POKOŽKOU: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. V případě podráždění nebo vyrážky vyhledejte lékařskou pomoc. Prázdného obalu, případně nespotřebovaného produktu, se zbavujte v souladu s platnými místními/regionálními/státními/mezinárodními vyhláškami pro likvidaci odpadu. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Složení:

Anýz, pimentovník, kajeput, citron, cypřiš, hřebíček, cypřiš, blahovičník (eukalyptus globulus a radiata), levandule, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn s cineolem, šalvěj, tea tree, tymián s thymolem + přírodní mentol a kafr. Obsahuje: D-limonen, pineny (alfa nebo beta), g-terpinen, delta-3-karen, eucalyptol, longifolen. Přirozeně se vyskytují v esenciálních olejích.

Obsah: 1ml

Parametry produktu PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml

  • Název: PURESSENTIEL Inhalační tyčinka 1 ml
  • Cena: 175 Kč
  • Výrobce: PURESSENTIEL
  • EAN: 3401396610397
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce