PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml PURESSENTIEL

PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml

385 Kč

V akci je PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml od výrobce PURESSENTIEL - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 385.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 3401545057837
Do obchodu

Popis

PURESSENTIEL

Dnes jsme vybrali: PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml od populární značky PURESSENTIEL - tento hit snadno najdete za perfektní cenu 385 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

VE DNE: Přináší uvolnění a odpočinek.

V NOCI. Uspává. Přispívá ke klidnému, pokojnému a regenerativnímu spánku.

Dávkování:

Sprej pro atmosférické použití. Stříkněte jednou do všech čtyř rohů ložnice. Můžete posprejovat i kapesník a položit ho na noční stolek.

Doporučení:

Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Nedoporučujeme těhotným nebo kojícím ženám, osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a lidem alergickým na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima, pokožkou a sliznicemi. Držte mimo dosah dětí. Nepožívejte. Skladujte mimo jídlo, pití a krmení pro zvířata. Může způsobovat alergické reakce na pokožce. Kapalina i výpary jsou mimořádně hořlavé. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud dojde ke kontaktu s pokožkou: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. Pokud dojde ke kontaktu s očima: Opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Pokud podráždění pokožky, vyrážka nebo podráždění očí trvá, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepožívejte. V případě požití vypláchněte ústa, ihned vyhledejte lékaře a ukažte mu krabičku nebo lahvičku.

Složení:

12 esenciálních olejů: Růžové dřevo, rmen římský, cypřiš, levandule, mandarinka, majoránka, neroli, pomeranč, voňatka, petitgrain, santalové dřevo a verbena se zklidňujícími, uvolňujícími a tišícími účinky, které přirozeně přinášejí uvolnění, odpočinek a spánek.

Obsah: 75ml

Parametry produktu PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml

  • Název: PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml
  • Cena: 385 Kč
  • Výrobce: PURESSENTIEL
  • EAN: 3401545057837
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce