Tanakan roztok 90 ml Tanakan

Tanakan roztok 90 ml

289 Kč

Prvotřídní Tanakan roztok 90 ml od oblíbeného výrobce Tanakan - toto zboží si můžete objednat v akci za 289.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 3582183027991
Do obchodu

Popis

Tanakan

Kvalitní Tanakan roztok 90 ml od Tanakan - tento produkt koupíte při právě probíhající akci za 289 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Léčivý přípravek Tanakan roztok obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločnatého (Ginkgo biloba), který se užívá k léčbě příznaků kognitivních poruch u starších osob jako jsou například:

  • poruchy paměti
  • poruchy pozornosti
  • snížená schopnost soustředění
  • emoční labilita

Účinné látky z jinanu rozšiřují malé tepny, zlepšují průtokové vlastnosti krve a podporují žilní napětí. Proto se jeho vlastnosti využívají zvláště při poruchách prokrvení mozku. Přípravek je určen pouze pro dospělé pacienty.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 ml (1 dávku) roztoku 3x denně, tj. ráno, v poledne, večer, s jídlem. K odměření dávky použijte kalibrovaný dávkovač (součást balení), kterým natáhnete roztok až ke značce 1 dávky (1 ml). Dávkovač nelze užít pro jiný lék. Každá dávka roztoku se poté rozředí v polovině sklenice vody a takto naředěný roztok se vypije v průběhu jídla.

Účinek léčby se projeví obvykle po 2 – 4 týdnech užívání přípravku. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 3 měsíců, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3 měsíce.

Složení:

Léčivou látkou je Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 - 67 : 1) extrahováno acetonem 60% (m/m) - standardizovaný extrakt Ginkgo bilobae (EGb 761) obsahující 24% Ginkgo-heterosidů a 6% ginkgolidů a bilobalidu v množství 40 mg v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou ethanol 96% (V/V), sodná sůl sacharinu, pomerančová a citrónová esence, čištěná voda.

Upozornění:

Pokud užíváte léky proti srážení krve, nejdříve se poraďte s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku. Tanakan roztok obsahuje alkohol, proto není vhodný k užívání pacienty s onemocněním jater a epilepsií.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Tanakan roztok 90 ml

  • Název: Tanakan roztok 90 ml
  • Cena: 289 Kč
  • Výrobce: Tanakan
  • EAN: 3582183027991
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce