Tepe Mezizubní kartáčky červené 0

Tepe Mezizubní kartáčky červené 0,5 mm sáček 8 ks

155 Kč

Vynikající Tepe Mezizubní kartáčky červené 0,5 mm sáček 8 ks s pečetí kvality Tepe - tento hit seženete extra výhodně za 155.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tepe

Vaše možnosti obohacující Tepe Mezizubní kartáčky červené 0,5 mm sáček 8 ks s pečetí kvality Tepe - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 155 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

TePe MK Original G2 mají speciálně navržená vlákna zajišťující efektivní čištění a dlouhou životnost. Každý kartáček má drátek o průměru 0,5 mm potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní. Novinka G2 vám umožní jednodušší zavádění do mezizubních prostor a vyšší ohebnost. Speciálně vybraná vlákna a jedinečné držátko vám zajistí efektivní čištění a dlouhou trvanlivost kartáčku.

Výsledek:

  • Dokonalé čištění mezizubních prostor
  • Ochrana dásní
  • Dlouhá trvanlivost
  • Jednodušší zavádění do mezizubních prostor a vyšší ohebnost

Použití:

Kartáček vložte opatrně mezi zuby a pohybujte jím vpřed a vzad. Po použití důkladně opláchněte. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Červený Tepe je určen pro velikost mezizubních prostor 0,5 mm. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Průměr drátku 0,5 mm, červený odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

Parametry produktu Tepe Mezizubní kartáčky červené 0,5 mm sáček 8 ks

  • Název: Tepe Mezizubní kartáčky červené 0,5 mm sáček 8 ks
  • Cena: 155 Kč
  • Výrobce: Tepe
  • EAN: 7317400000374
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce