Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1

Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1,1 mm sáček 8 ks

129 Kč

Nabídka pro vás: Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1,1 mm sáček 8 ks od oblíbeného výrobce Tepe - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 129.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tepe

Produkt osvědčený zákazníky, Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1,1 mm sáček 8 ks od značky Tepe - tento hit naleznete s VIP slevou pro každého za 129 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

TePe MK Original mají speciálně navržená vlákna zajišťující efektivní čištění a dlouhou životnost. Každý kartáček má drátek o průměru 1,1 mm potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní. Mezizubní kartáček je důležitou součástí ústní hygieny, protože zubní kartáček dobře nevyčistí špatně dostupné nečistoty mezi zuby. Speciálně vybraná vlákna a jedinečné držátko vám zajistí efektivní čištění a dlouhou trvanlivost kartáčku. Tyto kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí!

Výsledek:

  • Dokonalé čištění mezizubních prostor
  • Ochrana dásní
  • Dlouhá trvanlivost

Použití:

Kartáček vložte opatrně mezi zuby a pohybujte jím vpřed a vzad. Po použití důkladně opláchněte. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Průměr drátku 1,1 mm, fialový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

Parametry produktu Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1,1 mm sáček 8 ks

  • Název: Tepe Mezizubní kartáčky fialové 1,1 mm sáček 8 ks
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Tepe
  • EAN: 7317400015453
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce