Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná Thera-Band

Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

295 Kč

Prestižní Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná od výrobce Thera-Band - tento hit můžete získat v časové omezené slevě za 295.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8594180680067
Do obchodu

Popis

Thera-Band

Poctivý výrobek, Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná s jakostní značkou Thera-Band - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 295 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Thera-Band Posilovací guma je univerzální a velmi účinná komplexní cvičební pomůcka, která protáhne celé vaše tělo. Je jednoduchým řešením pro vaši rehabilitaci, domácí cvičení nebo silový trénink ve fitness centrech.

Cvičení s gumou Thera-Band zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly, minimalizuje tlak na klouby a snižuje riziko zranění. Posilovací guma je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Posilovací gumy Thera-Band se vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při vašem tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice. Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová, po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25 % silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárůst síly o 40 %.

Thera-Band Posilovací guma černá – speciálně silná. Síla potřebná k jejímu natažení o 100 % odpovídá síle 3,3 kg.

Parametry produktu Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

  • Název: Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná
  • Cena: 295 Kč
  • Výrobce: Thera-Band
  • EAN: 8594180680067
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce