Veroval Drogy domácí test Veroval

Veroval Drogy domácí test

395 Kč

Exkluzivní Veroval Drogy domácí test od populární značky Veroval - tento hit můžete pořídit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 395.00 CZK. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Veroval

Limitovaná edice produktu Veroval Drogy domácí test od producenta Veroval - tento artikl je v tento okamžik po slevě za 395 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Rychlý test ke zjištění přítomnost některé z šesti nejužívanějších psychoaktivních látek.

Vysoce spolehlivý test ověřuje tyto látky:

  • kokain
  • marihuanu
  • opiáty
  • amfetaminy
  • benzodiazepiny (uklidňující prostředky)
  • metadony

Ať už potřebujete otestovat sebe, nebo své dítě, domácí test Veroval® Drogy přináší diskrétní řešení s rychlým výsledkem.

Test Veroval® Drogy byl vyvinut tak, aby i v domácích podmínkách dosahoval spolehlivých výsledků jako při laboratorním testování. Podle provedených studií je přesnost testu více než 96 %. Při provádění testu se nedotýkejte vyhodnocovacího okénka, aby nedošlo ke zkreslení výsledku.

Jak dlouho od konzumace lze drogu zjistit z moči:

U každé látky je jiná doba odbourávání z těla a také záleží na tom, zda se jednalo o jednorázové užití drogy nebo jde o pravidelnou konzumaci.

Kokain

Přítomnost samotného kokainu lze zjistit z moči jen přibližně 3 - 6 hodin od jeho užití. Metabolity kokainu přetrvávají v moči po dobu 3 dní, u chronických uživatelů až 5 dní.

Marihuana

Po jednorázovém užití se v moči objevuje 2 - 4 dny. U pravidelných konzumentů je tato doba výrazně delší a přítomnost látky zjistíte po dobu 2 - 6 týdnů.

Opiáty

Mezi nejčastěji užívané opiáty patří heroin, kodein nebo morfin. Ze vzorku moči jsou zjistitelné pouze přibližně 8 hodin od konzumace.

Amfetaminy

V moči látka přetrvává 1 - 3 dny po konzumaci.

Benzodiazepiny (uklidňující prostředky)

Po příležitostném užití lze přítomnost v moči zjistit zhruba 3 dny, u pravidelné konzumace až 6 týdnů.

Metadony
V moči se látka nachází obvykle první 2 - 3 dny od konzumace.

Parametry produktu Veroval Drogy domácí test

  • Název: Veroval Drogy domácí test
  • Cena: 395 Kč
  • Výrobce: Veroval
  • EAN: 4052199266640
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce