Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g Zovirax

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

285 Kč

Limitovaná edice produktu Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g od top značky Zovirax - tento produkt nabízíme s VIP slevou pro každého za 285.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zovirax

Vynikající Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g populárního výrobce Zovirax - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 285 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém kombinuje místní antivirový a protizánětlivý účinek. Krém Zovirax Duo je určen k léčbě oparu na rtu a obličeji při prvních známkách a příznacích. Měl by být použit co nejdříve, objeví-li se např. svědění, brnění nebo zarudnutí. Sníží se tak pravděpodobnost, že se opar rozvine do puchýřku. V případě tvorby puchýřku, Zovirax Duo zkrátí dobu hojení o přibližně půl až jeden den v porovnání s krémem bez léčivých látek. Zovirax Duo krém mohou používat dospělí a dospívající od 12 let.

Co je opar?

Opar je způsoben virem Herpes simplex, který způsobuje tvorbu puchýřků a oparů zejména na rtu, ale někdy i na jiných místech obličeje. Opar se může vyvinout, pokud máte oslabený imunitní systém, např. při nachlazení nebo jiné infekci. Stres, silné sluneční záření, nízké teploty nebo menstruace mohou také vést k rozvoji oparu.

Jak se přípravek Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém používá:

Dospělí a dospívající od 12 let aplikují krém 5x denně po dobu 5 dnů (přibližně každé 3-4 hodiny s vynecháním aplikace během noci).

Pokud příznaky přetrvávají déle než 10 dnů, poraďte se s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou aciclovirum 50 mg a hydrocortisonum 10 mg v 1 g krému.

Pomocnými látkami jsou tekutý parafín, propylenglykol, isopropylmyristát, natrium-lauryl-sulfát, cetylstearylalkohol, bílá měkká vazelína, poloxamer 188, monohydrát kyseliny citrónové, hydroxid sodný, kyselina chlorovodíková a čištěná voda.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

  • Název: Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g
  • Cena: 285 Kč
  • Výrobce: Zovirax
  • EAN: 8596149000138
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce